Наша гордість

З нагоди 210 річниці з дня народження Т. Шевченка у громаді відбувся конкурс читців-декламаторів серед учнів шкіл. Знавців шевченкової творчості гостинно прийняв Арданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Всі присутні - і учні, і вчителі мали можливість насолодитися милозвучністю української мови, гостротою шевченкового слова, надихнутися патріотичними мотивами сучасних українських творів.

15:14 08.03.2024

Куточок затишку

Кожного дня учні проводять у школі понад 5 годин. Щоб дітлахам було цікаво, свій час вони проводили більш якісно та з користю, у Сілецькому ліцеї облаштували куточок затишку.

14:52 19.01.2024

ІV Всеукраїнський урок доброти

Сілецький ліцей долучився до проведення ІV Всеукраїнського уроку доброти, за що був відзначений Сертифікатом учасника.    Творити добро - це не значить лише проявляти милосердя, хоча і це ду­же   важливо.   Найголовніше  -   це не співчуття, а вчинки, діяльність. Потрібно робити добрі вчинки, з любов'ю ставитись до тварин. Творити добро дуже просто, треба тільки цього захотіти.

13:31 05.01.2024

Встановлення рекорду "Найбільший Всеукраїнський онлайн-флешмоб"

Сілецький ліцей взяв участь у встановленні рекорду "Найбільший Всеукраїнський онлайн-флешмоб", що проводився до Дня ментального здоров'я. Щиро раді, що наші ліцеїсти разом із вчителями фізичної культури доєдналися до цього флешмобу, у якому взяло участь 57112 учасників.

13:46 15.12.2023

Конкурс малюнків "СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА"

Учні Сілецького ліцею взяли участь у конкурсі малюнків, що проходив серед учнівської молоді на тему: "СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА". 1 грудня на базі Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Кам'янської сільської ради відбулося нагородження переможців конкурсу малюнків

16:27 01.12.2023