7 грудня День української хустки

7 грудня у світі відзначають День української хустки. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки для збереження українських традицій. Українська хустка є невід’ємною частиною української культурної спадщини. Споконвіку на українських землях хустка була не просто обов’язковим головним убором для заміжніх жінок, а й особливим сакральним предметом, реліквією, що передавалась із покоління в покоління. Якщо вишиванка це наш генетичний код, то хустка – оберіг та символ життя.

20:17 07.12.2023

У резиденції Святого Миколая

6 грудня учні 4-А класу побували у резиденції Святого Миколая, що в мальовничому селі Вільхівка.Тут їх чекала справжня зимова казка, безліч приємних несподіванок. Цього дня Миколай подарував дітям незабутнє свято.

19:31 06.12.2023

Йде до нас Миколай!

Через гори, через гай Ходить святий Миколай! Всім дарунки роздає, Що в пакуночки кладе. Школярі Його чекали І гуртом колядували… Про всі мрії розказали Миру людям попрохали! Учні  4 -А, Б  класів дякують Чудотворцю за подаруночки!

13:38 06.12.2023

ЯДС. Моделювання сонячної системи.

За період навчання розділу,учні мали змогу вивчити Сонячну систему. Та виконати макети планет, знайти цікаві факти про них, намалювати. Уроки проходили цікаво, з різними завданнями,які дали змогу запам'ятати багато чого.

18:05 01.12.2023

Музичне мистецтво. Театр.

«Ой на горі жито,сидить зайчик».Чудові зайчики ,виготовлені учнями 4-Б класу. Сьогодні ми завітали до театру .

12:37 11.10.2023

Тиждень спорту і фізичної культури

Переймаємо естафету від старшокласників…..Адже уроки фізичної культури є улюбленими для наших наймолодших учнів. Спорт повинен приносити радість і допомагати людям в їх житті, нехай же так і буде.

12:00 13.09.2023

Всесвітній день води

Всесвітній день води бере свій початок від Конференції з довкілля та розвитку, що мала місце у 1992 році у Ріо-де-Жанейро.

15:54 22.03.2023

Інсценізуємо байку.

Байка - один із найдавніших творів словесного мистецтва. Ще в давнину в Греції байки складав раб, якого звали Езоп. Він не міг висловлювати свої думки, адже це було небезпечно для нього, і тому вдавався до розповіді, сповненої натяків і недомовок. Згодом байка стала відомою у всьому світі. За її допомогою люди намагалися дати відповідь на запитання, як слід поводитися в цьому великому і складному світі.

15:08 27.02.2023