ГПД 1 Клас

Нумо, пензлику, танцюй, гарно писанку малюй!

Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру.

21:52 29.03.2024

#День Соборності в ГПД

З Днем Соборності України 💙🤝💛 Наша єдність – наша сила! Бережімо цей скарб і шануймо мужність українського народу, який невпинно бореться за свою незалежність. Єдину, вільну і прекрасну країну – Україну!

21:05 22.01.2024

Новорічну кульку розфарбую і тобі подарую

Новорічні свята є радісною подією. А найбільша радість - це ялинка в новорічному вбранні з подарунками. Вихованці  групи продовженого дня 1- их класів ( вихователь Рацин О.П. ) розфарбували ялинкову прикрасу - новорічну кульку. Адже ялинкові іграшки - це атрибути новорічного свята. Кожен учень по - своєму розфарбував кульки, підбираючи колір, який йому подобався для візерунка на кульці. Розфарбовані новорічні кульки, як маленьке чудо, в яке учні вклали свою зацікавленість, старанність, акуратність і своє бажання. Хай буде мирною зима ! Хай небо буде мирним !

19:00 24.12.2023

«Рукавичку обираю і тобі бажаю…»

З вихованцями  ГПД 1- их  класів було проведено захоплюючу заочну мандрівку в гості до зими, ❄️  «Рукавичку обираю і тобі бажаю…» ,де вони зустрілися з казкою " Рукавичка " на новий лад, з новими героями казки.

18:26 15.12.2023

Всеукраїнський день вишиванки.

Вишиванка – це наша національна гордість💛💙 Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

15:03 18.05.2023

День Матері!

День матері - це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, підтримає, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що! Мама – найближча людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, майже єдина людина, яка любить нас безумовною, щирою любов'ю. Про всі материнські привілеї та неперевершену турботливість і любов добре знають учні нашого ліцею. Тож, дорогі матусі, прийміть щирі слова подяки за любов, турботу й терпіння, а також хочемо привітати всіх жінок, чиє ім’я «мама» і побажати їм здоров’я, щастя і Божого благословення🌸 Адже, нічого світлішого за маму та важливішого за родину у людини не може бути!

14:58 12.05.2023

Великдень!

Усім привіт, ми з України, і у нас незабаром настане свято, яке з вірою і надією входить в наше життя, обтяжене пандемією і війною, найбільше, найсвітліше христриянське свято - Великдень! Це початок чогось нового і чистого, усвідомлення того, що відбулось на планеті велике диво! Пасха для школярів - це перш за все, знайомство з історією. у Сілецькому ліцеї відбувся конкурс «Великодня писанка», завдяки якому діти мали можливість дізнатися про традиції Великодня, а також самим брати участь у святі. Учні 1-х класів отримали величезне задоволення, що вони можуть теж приймати участь і вносити свою краплинку турботи та краси в святкуванні Великодня🐣

13:02 11.04.2023

Всесвітній день води!

ВОДА - життя ,а чиста вода - основа здоров'я. Сьогодні,учні групи продовженого дня взяли активну участь у необхідності води у житті людини та тварин. За допомогою  вправи :"Асоціативний кущ" дітки дізнались про різні явища ВОДИ. Також мали змогу складати пазли до теми, відгадувати загадки та розмалювати цікаві розмальовки, з різними звірвми, яким також необхідна вода. Розглянули кругообіг води в природі.

20:36 22.03.2023

Привіт, Весна!

На вулиці ще холодно, але в стінах нашої школи вже панує атмосфера справжньої весни...

16:56 01.03.2023