Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка

Сьогодні у нашому ліцеї відбувся конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка серед учнів початкових класів під назвою «Тарас Шевченко-великий український кобзар». Діти старанно готувалися і взяли активну участь у конкурсі, продекламувавши вірші та уривки з творів Т. Шевченка. Минають дні, віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне. Воно було актуальним у ХІХ столітті, і не менш значиме сьогодні.

20:42 07.03.2024

100 днів у школі

Сьогодні учні 1-Б класу відсвяткували свій перший ювілей «100 днів у школі». Діти продемонстрували чого вже досягли протягом перших місяців навчання. Проходили випробування на такі теми:  • «Дружнє коло», дарували компліменти друзям. • «Магія чисел», знаходили пару для рукавичок, зʼєднуючи математичні вирази та їх відповіді. • «Мовні витрибеньки», використовуючи букви на картках, разом складали слова. • «Дива світу», розшифровували назву рідкісної тварини за допомогою символів та записували її під зображенням. • «Творчість у кольорі», показували свою уяву та творчість, розфарбовуючи спеціальну розмальовку. Свято пройшло дуже цікаво і пізнавально!

19:15 08.12.2023

Національний тиждень читання

Читання книг стимулює розумову діяльність людини, покращує пам'ять і підвищує творчий потенціал. Книжка може надихнути на створення проєктів, ідей або отримання будь-якого іншого цінного досвіду. Читання допомагає розширити словниковий запас і підвищити інтелектуальний рівень. За допомогою Акції ми хочемо привернути увагу до важливості і приємності читання, надихнути наших учнів відвідати бібліотеку чи книгарню.

10:59 05.12.2023

Тиждень "Мода"

Тиждень «Мода» у 1- их  класах пройшов цікаво, пізнавально, захоплююче. Першокласники занурилися у тему моди і шукали відповіді на проблемні запитання:  • Що означає бути модним? • Як виявляти свою неповторність? • Хто створює модний одяг? • Як змінюється мода? • Чому здоровим бути модно?  Уроки, ігри «Показ мод», «Салон краси», конкурси, танці, розвивали творчість школярів, виховували естетичний смак, бажання бути охайними, дбайливо ставитися до предметів одягу, навчали їх бути спостережливими, кмітливими та креативними. Підсумки тижня «Мода» були проведені у формі модного дефіле, де діти були моделями, ну а батьки, звичайно ж, дизайнерами.

12:14 17.11.2023

Всесвітній день Землі.

Щорічно , 20 березня, люди по всій планеті  відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським  символічним святом любові та турбрти за наш спільний дім. Сьогодні учні 1 - А класу долучилися до святкування, щоб привернути увагу до екологічних проблем нашої планети.

17:43 20.03.2023

Міжнародний день рідної мови

21 лютого у нашій країні відзначають Міжнародний день рідної мови. Наші першокласники  теж долучилися до святкування. На  уроці української мови  виконували різноманітні цікаві завдання, читали вірші ,відгадували загадки. Родзинкою  уроку стала творча робота.

18:11 21.02.2023

Навчальний тиждень "Зима".

Навчальний тиждень тема якого «Зима» приніс для першокласників багато несподіванок,а виготовлення годівничок та штучного снігу-найбільше задоволення.

12:19 09.12.2022

Природа просить допомоги.

Цього тижня першокласники спостерігали за пригодами крапельки на уроках ЯДС, визначали якою буває вода в природі, як вона мандрує, прогнозували наслідки забруднення води або недбайливого ставлення до неї за світлинами « Природа просить допомоги». Було цікаво та пізнавально.

12:16 05.12.2022

Нам читати цікаво.

Читаючи учні подорожують у зручних та приємних умовах. Читати - легко, читати - цікаво, читати - сучасно.

12:27 25.11.2022