НУШ

День рідної мови у 6-х класах

Учні 6-х класів Сілецького ліцею приєдналися до святкування Дня рідної мови. Сьогодні на онлайн-уроці української мови учні пригадали історію цього свята, дізналися цікаві факти про мову та виконали багато завдань. Найцікавішим завданням було складання сенкану про мову. Учні отримали незабутні враження та багато хороших оцінок

15:09 21.02.2024

Подорож у світ математики

Між учнями  5-х класів відбулася математична гра "Подорож у світ математики".Були різні зупинки, різні завдання. Остання з них  "Театральна", команди повинні були придумати математичну казку з словами: подорож; рівняння, друзі, числа і фігури.І у них це вийшло дуже цікаво. Молодці.

12:30 15.12.2022

"Розв'яжи рівняння - з'їж цукерку"

"Розв'яжи рівняння - з'їж цукерку" під таким гаслом у 5-тих класах відбувся урок. Повторили правила розв'язування рівнянь, закріпили навичку і з'їли солоденьке. Любов до солодкого та математики спонукала кожну групу робити злагоджено та завзято. Молодці.

12:41 06.12.2022

Мовознавча гра "Мафія у місті Моволенд"

Дуже цікаво та пізнавально пройшов урок української мови у 5-тих класах, присвячений Дню української писемності. Діти із задоволенням грали у мовознавчу гру "Мафія у місті Моволенд". Учні були у грі таємними агентами, які допомагали шерифу у розкритті мовних злочинів. А шерифом була вчителька мови😊 Учні на відмінно виконали свої завдання: злочини розкрито, помилки виправлено, мафіозників викрито

14:08 09.11.2022

Урок української літератури. Захист проєктів на тему "Усна народна творчість"

Захист проєктів - це завжди цікаво та пізнавально. Підсумковий урок з теми " Усна народна творчісь" пройшов саме у такому форматі. Учні готували проєкти, захищали їх, обмінювалися враженнями... Особливо учням подобались проєкти на тему "Загадки". Було цікаво та дуже весело.

09:58 11.10.2022

Урок зарубіжної літератури 5 клас НУШ

Сьогодні учні 5-го класу цікаво провели урок із зарубіжної літератури на тему: «Китайські народні казки. Казка «Пензлик Маляна». Знайомство зі змістом казки». На уроці діти досліджувати особливості сюжету казки, з'ясовували, як події розкривають характери героїв, аналізували спільні та відмінні риси між персонажами твору, чим розвивали уміння характеризувати образи героїв через їхні вчинки, удосконалили навички робити порівняльну характеристику літературних героїв, що виховує толерантне ставлення до інших.

22:33 19.09.2022