ГПД 2 клас

День української хустки.

День української хустки відзначають 7 грудня.  Уперше  це свято відзначили у 2019 році. День хустки символізує об’єднання жіночих поколінь, передавання хустки від матері до доньки як цінності, плекання українських традицій та звичаїв. У давнину хустка символізувала оберіг та була обов’язковою для носіння заміжніми жінками. День української хустки — зовсім молоде свято, яке потрібно підтримувати та поширювати. Адже воно про збереження українських звичаїв та традицій. Сьогодні вихованці 2 класу ГПД відзначили День української хустки, взяли участь у квест-грі, пройшли лабіринт і дізнались, що знаходиться у скриньці.Також учні  переглянули багато цікавих фактів про стародавні звичаї та обряди, пов'язані з українською хусткою.

20:02 07.12.2023

В очікуванні дива

6 грудня – День Святого  Миколая. Це одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими. За традицією, цієї ночі Святий Миколай залишає чемним дітям подарунки. Напередодні свята вихованці 2 класу ГПД  написали до св.Миколая листи зі своїми побажаннями та кинули їх у торбинку, яку поклали на вікно, щоб їхні бажання здійснилися. А завтра чемні діти знайдуть подаруночки, а неслухняні — прутик. Ця різка слугує своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою та виправитися. Ми сподіваємося, що наші учні найкращі і їхні побажання здійсняться у цю чудотворну ніч.В очікуванні

16:41 05.12.2023

Квест "Солодкі скарби Миколая."

В Україні дуже шанують день Миколая Чудотворця. Особливо нетерпляче на це свято очікують дітлахи, адже святитель Миколай обов'язково  покладе під подушку якийсь подарунок. Так, напередодні свята хлопчики та дівчатк провели цікавий квест. Учні мали змогу виконувати бажання святого.

13:07 04.12.2023

День Гарбуза.

26 жовтня -день гарбуза. Мабуть, нашу Україну  неможливо уявити без цього сонячного овочу. Різний за формою, кольором, смаком  гарбуз може бути  окрасою на будь - якому столі. Я - великий і бокастий, жовтогрудий і смугастий. Я чудовий дар осінній, з гарним та смачним насінням.

15:26 26.10.2023

Твори добрі справи.

Сьогодні  вихованці 2 класу групи продовженого дня із задоволенням  розповіли про  своїх домашніх улюбленців та поділилися  ставленням до них.  На виховному занятті учні брали участь у різних іграх, були ознайомлені з добрим та поганим ставленням до тварин. У кінці заняття конвертик з поганими ставленнями перерізали та викинули до смітника, щоб забути погане. ДОБРО - це універсальна мова, завдяки якій люди з різних куточків планети зможуть порозуміти одне одного. Тож творіть добро та добрі справи.

18:50 10.10.2023

Вишиванка - оберіг української нації.

Вишиванка - оберіг української нації, символ краси, мудрості та єднання поколінь. Український народ здавна намагається закодувати щастя,долю,  життя та волю в орнаменті вишиванок. У Міжнародний день вишиванки учні 2 - х класів ГПД Сілецького ліцею продемонстрували красу і різнобарв'я української вишивки, повагу до культури та традиції українського народу.

20:03 18.05.2023

Виховне заняття на тему :"Добро починається з тебе"

На занятті учні мали змогу розширити уявлення про моральне поняття "доброта", диференціювати ознаки доброго та злого,уміння творити добро. За допомогою різних кросвордів, ребусів та приказок дітки дізнались людські цінності. Найбільше їм сподобалось розповісти про свій добрий вчинок, та намалювати малюнок про добро. Також учні мали змогу порівнювати добрі справи та погані. Заняття було цікаве та збагатило запас учнів про добро.

11:50 27.02.2023

Мир - головна цінність для будь-якої людини.

Мир - головна цінність для будь-якої людини. З нагоди Міжнародного Дня миру учні 2-их класів ГПД Сілецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів долучилися до святкування цієї події. Діти розповідали вірші про мир, малювали малюнки на тему : "Мир очима дітей ". Вони власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації . Адже найбільше у світі щастя- це мир. Його ми бажаємо Україні.

11:58 21.09.2022