Національний тиждень читання

Читання є важливим у час миру і добробуту, але ще важливішим – у часи випробувань, які випали на нашу долю через війну. Книжки можуть стати нашим захистом і нашою зброєю, друзями і порадниками, вчителями і лікарями. За допомогою Акції ми хочемо привернути увагу до важливості і приємності читання, надихнути українців відвідати бібліотеку чи книгарню.

10:22 06.12.2023

Я досліджую світ. Екскурсія до музею.

Учні 3 класів нашого  ліцею у рамках інтегрованого курсу «Я досліджую світ» під час екскурсії до історико-краєзнавчого музею м. Іршава на практиці вивчали тему «Що розкаже про територію рідного краю краєзнавчий музей?». Висловлюємо щиру подяку за цікаву розповідь про рідний край екскурсоводу музею  Світлинцю Андрію Андрійовичу. Учні отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.

10:01 02.11.2023

Свято осені

Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. Діти та присутні в залі отримали справжню насолоду від осіннього свята.

12:02 20.10.2023

Музичне мистецтво. Осінь-чарівниця.

Осінь -чарівниця  знов до нас прийшла . Сьогодні осіннє перевтілення на уроках музичного мистецтва  створили учні 3-х А,Б класів.Аналіз музичних творів можна створити за допомогою аплікації ,яку учні зробили своїми руками .

11:32 06.10.2023

Миру в Україну!

На уроці образотворчого мистецтва учні 3 - х класів, малювали найзаповітніші бажання  кожного українця - Миру в Україну. Роботи учнів вийшли цікаві та незвичні.

16:48 25.05.2023

Всесвітній день вишиванки.

Всесвітній  день вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Учні 3 класу теж взяли участь у щорічному заході, вони слухали історію походження свята, були справжніми дизайнерами  створення вишиванки, виконували цікаві завдання.

17:45 18.05.2023

Всесвітній день води.

Всесвітній день води  та водних ресурсів завітав сьогодні у 3-Б клас. Учні мали змогу дізнатись багато корисної  інформації про неї. Які властивості вода має, для чого вода потрібна та скільки часу можна пробути без води. А також читали вірші, розгадували загадки, слухали і дивились бесіду  про важливість води у суспільстві та житті.  Погрались у захоплюючу  квест - гру " Джерельце."

17:25 22.03.2023

Всесвітній день води.

Вода - цінний скарб,який отримала людина у спадок. У Всесвітній день води , 22 березня , учні 3 - А класу взяли участь у проведенні квеси - гри "Джерельце". Діти читали та обговорювали оповідання В. Сухомлинського  " Камінь", розгадували загадки,кросворди,співали пісні,складали сенкан, розфарбовували та вирізали. Виконуючи все це, діти вчилися берегти і економно використовувати воду.

17:06 22.03.2023

ЯДС. Декорування олівця. Кумедний динозавр.

На уроці  учні мали змогу попрацювати з олівцем та пластиліном.Простий та нудний олівець зробили цікавим.  Вони виготовляли кумедного динозавра та кожен мав змогу описати його. Кожен динозаврик був  цікавий та фантастичний. Учні дуже цікаво їх описували.

19:37 26.01.2023