ГПД 1 Клас

Конкурс малюнків "Космос моїми очима".

Малюнки про космос мають свою особливу, привабливу силу: діти завжди малюють їх з великим задоволенням, охоче фантазуючи на тему подорожей і життя серед зірок.

13:49 05.12.2022

День Гідності та Свободи України.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Слава Україні! Героям Слава!

13:41 21.11.2022

Правила дорожнього руху

Цікаве заняття у ГПД проходило по темі:"Правила дорожнього руху." Учні дивились казку, де головну роль мали дорожні знаки. Розфарбовували  малюнки,вивчали вірші про них та мали змогу бути найкращим водієм свого автомобіля у грі "Я водій".

13:21 15.11.2022

Світ моди і стилю.

Цікаво, новомодно, стильно, пізнавально! Саме так закінчився тиждень "Мода" в 1-х класах.

13:59 28.10.2022