Великдень!

Дата: 11.04.2023 13:02

Усім привіт, ми з України, і у нас незабаром настане свято, яке з вірою і надією входить в наше життя, обтяжене пандемією і війною, найбільше, найсвітліше христриянське свято - Великдень!
Це початок чогось нового і чистого, усвідомлення того, що відбулось на планеті велике диво!
Пасха для школярів - це перш за все, знайомство з історією. у Сілецькому ліцеї відбувся конкурс «Великодня писанка», завдяки якому діти мали можливість дізнатися про традиції Великодня, а також самим брати участь у святі.
Учні 1-х класів отримали величезне задоволення, що вони можуть теж приймати участь і вносити свою краплинку турботи та краси в святкуванні Великодня🐣