2023-2024 н.р.

Свято Миколая.

Насичений подіями рік добігає кінця і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. У ніч з 5 на 6 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити діток за їх добрі вчинки.

09:40 06.12.2023

День Збройних сил України.

День Збройних сил України – це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших Героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

09:22 06.12.2023

Тренінг про Кібербулінг.

Сьогодні до Сілецького ліцею завітали гості - представники з НЕЄМІЯ ЦЕНТРУ допомагаючи іншим зростати. Не просто завітали, але провели зі старшокласниками ліцею цікавий та корисний тренінг про Кібербулінг. Надали ряд рекомендацій:

10:16 01.12.2023

Проєкт UPSHIFT.

Учні Сілецького ліцею Худанич Євеліна та Ваш Валерія у складі команди Кам’янської ТГ взяли участь у проєкті UPSHIFT, що проходив протягом 4 днів у м. Мукачево. Метою проєкту було створення молодіжного простору, де молодь може просто спілкуватись між собою, читати книги, грати настільні ігри та просто розвиватись. За ці дні учні забули за усі гаджети та соціальні мережі. Сподіваємось, що набуті знання та вміння стануть нашим учням у пригоді, а усі ідеї вони зможуть втілити у нашій громаді

10:57 27.11.2023

День пам'яті жертв Голодомору.

Голод — це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій.

10:29 27.11.2023