Благодійний новорічний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Дата: 19.12.2023 14:19

Напередодні Нового Року у Сілецькому ліцеї відбувся благодійний новорічний ярмарок.

Учні ліцею ретельно підготувалися до цього заходу. Вдома, разом з батьками, приготували смачні тістечка, пироги, цукерки. Все це завзято продавали на шкільному ярмарку.

Діти активно рекламували свої товари, щоб якомога більше зібрати грошей для наших воїнів-захисників 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

Благодійний ярмарок пройшов весело, феєрично. Чудовим є той факт, що ідея його проведення обєднала весь наш дружний колектив: учнів, учителів, батьків.

Та все ж головне те, що кожен, хто взяв участь у благодійному ярмарку, зробив свій невеликий, але важливий внесок у цю, дійсно, велику, благородну справу!

Адміністрація ліцею щиро вдячна учням та батькам за активну участь у ярмарку.

Тільки РАЗОМ ми дійдемо до ПЕРЕМОГИ!

Віримо в ЗСУ! Віримо в ПЕРЕМОГУ!