2022-2023 н.р.

Новорічні композиції.

Напередодні  Нового року у нашій школі традиційно проходить виставка новорічних композицій, зроблених учнями закладу за допомогою класних керівників та батьків. Конкурс новорічних композицій, зроблених своїми руками,  не залишив нікого байдужим. Учні1-6 класів із задоволенням взяли  участь у цьому заході.Усі поробки неповторні, зроблені з фантазією і натхненням умілими руками.

22:06 09.12.2022

Малюнки для ЗСУ

День Збройних сил України – це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

22:36 06.12.2022

6 грудня - День Збройних Сил України.

День Збройних сил України – це  можливість показати свою силу, мужність. Керівники гуртків нашого закладу Марко Т.І., Глушко Н.М. та Пирога І.І. провели конкурсну програму «Курс молодого бійця»взяли участь (10-11 класи), спортивні ігри (учні 5-7  класи).

22:25 06.12.2022

День пам"яті жертв Голодомору.

Голод — це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій.

22:44 26.11.2022

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – це, перш за все, наш унікальний український спосіб відстоювати власні громадянські права та  свій вибір -  творити майбутнє.

22:57 21.11.2022