Тиждень математики

Дата: 29.11.2021 22:45

Математика – справа не тільки розуму, але й фантазії… (Ф. Клейн)

2020-2021 навчальний рік – Рік математичної освіти в УкраїніЗ 22 по 26 листопада у нашій школі проводився тиждень математики. Під час якого були проведені різноманітні ігри, конкурси та змагання. Це сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів: уяви, спостережливості, розвивало їхні важливі якості мислення: логічність, здатність до абстрагування, порівняння.

Було проведено заходи:

Для учнів 4 -х класів:

* урок цікавої математики;

Для учнів 5-6-х класів:

- гра "Математика в сірниковій коробці";

-  математична гра "Веселий математик";

Для учнів 7-8-х класів:

- математична вікторина "Веселинка";

Для учнів 8-9-х класів:

- математична гра "Щасливий випадок"

Для учнів 10-11-х класів:

-інтелектуально - розважальна гра "Хто зможе";

- математичний  QR- квест;

- урок -гра "Математичне бінго".

Також у школі було відкрито "Математичний кінозал", де учні 9-11-х класів, дивилися документальний фільм "Історія математики".

Учні всіх класів брали активну участь у розгадуванні загадок,кросвордів , ребусів. Але найактивніші були учні 6-Б класу, які розв'язали  3 з 5 задач дня (які кожного дня, вчителі виставляли на стенд) і отримали подарунковий сертифікат. Також, дівчата з 11-х класів, виконали "Математичну руханку" , де показали, як математика, часто зустрічається  в наших рухах.

На початку тижня , в понеділок, з учнями всіх класів було проведено 5 -минутки на тему: "Математика в казках"; "Цікаві факти з життя математиків", де учні  дізналися багато цікавого. І учні і вчителі, отримали масу позитивних емоцій!