Урок зарубіжної літератури 5 клас НУШ

Дата: 19.09.2022 22:33

Сьогодні учні 5-го класу цікаво провели урок із зарубіжної літератури на тему: «Китайські народні казки. Казка «Пензлик Маляна». Знайомство зі змістом казки». На уроці діти досліджувати особливості сюжету казки, з'ясовували, як події розкривають характери героїв, аналізували спільні та відмінні риси між персонажами твору, чим розвивали уміння характеризувати образи героїв через їхні вчинки, удосконалили навички робити порівняльну характеристику літературних героїв, що виховує толерантне ставлення до інших.

Мені дуже приємно, що під час уроку у дітей завжди виникає пізнавальна цікавість до теми. Вони ставлять запитання, щось уточнюють, хочуть дізнатися більше. Учні дуже відкриті, усміхаються, із задоволенням залучаються до обговорення різних тем, відповідають на запитання, висловлюють свої думки й виражають емоції. Урок пройшов на позитиві і закінчився створенням ілюстрацій до казки.