Новорічне свято.

Дата: 30.12.2021 19:30

Кожна дитина з нетерпінням чекає свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно. Саме так він пройшов і в Сілецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та, звичайно, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. 30 грудня у школі був проведений новорічний ранок «Казка стукає в віконце». Підготували свято учні 2-х класів зі своїми класними керівниками Сабов О.В., Гриб Н.Ю.та музичним керівником Семак Л.Ю.

По завершенню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували подарунки . Нехай у новому році збудеться все задумане, а 2022 стане таким, яким ми хочемо його бачити. В Новому році побажаємо один одному любові та віри в себе і процвітання нашої держави. Бажаємо всім, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.