Бібліотечний урок. Книга-це круто,читати-це модно!

Дата: 29.09.2023 19:26

30 вересня - Всесвітній день бібліотек📚

Цей день видався цікавим для найменших учнів. До шкільної бібліотеки завітали учні 1-А та 1-Б класів на навчально-оглядову екскурсію.
Завідувач бібліотеки - Пирога Ганна Михайлівна ознайомила учнів з бібліотекою - храмом книги, який зберігає всі найвидатніші відкриття тисячоліть. Діти з захопленням розглядали цікаві книжечки та здійснили захоплюючу мандрівку у царстві книг. Також учні ознайомились з правилами користування книгою і бібліотекою та з цікавістю розглянули нові надходження книг.
Доповненням до екскурсії стали захоплюючі різноманітні конкурси, загадки про книги, прислів‘я, разом переглянули відео «Цікаві факти про книги», також виготовили  закладки для книг.
Весело та радісно було в цей день у бібліотеці, всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких користувачів.