Шевченківський тиждень

Дата: 09.03.2024 15:18

У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Для України таким поетом є Тарас Шевченко, а його безсмертна творча спадщина – одна з найбільших вершин людського генія.

Відповідно до плану проведення Шевченківських днів, 6 березня  у Сілецькому ліцеї відбувся конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка серед учнів 5-11 класів.

Мелодійно, замріяно і щиро звучали поетові слова із дитячих вуст, а уява малювала картини української природи та долі народу.

9 березня - особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим Пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Сьогодні, у день народження Т.Г.Шевченка, учні Сілецького ліцею зібралися у кафе-бібліотеці, щоб вшанувати пам'ять Кобзаря. Учні згадали цікаві факти з життя Т.Г.Шевченка та декламували його вірші, грали ігри та переглядали презентації. Літературний вечір за чашкою чаю зібрав справжніх поціновувачів творчості Кобзаря.