Інсценізуємо байку.

Дата: 27.02.2023 15:08

Байка - один із найдавніших творів словесного мистецтва. Ще в давнину в Греції байки складав раб, якого звали Езоп. Він не міг висловлювати свої думки, адже це було небезпечно для нього, і тому вдавався до розповіді, сповненої натяків і недомовок. Згодом байка стала відомою у всьому світі. За її допомогою люди намагалися дати відповідь на запитання, як слід поводитися в цьому великому і складному світі.

Байка часто закінчується коротким висловом, у якому розкрито основну думку, тобто мораль байки.

Учні 4-Б класу вивчали ряд байок, вчилися визначати мораль байки. Байку "Вуж та Іжак" наші учні театралізували, а до байки "Лисиця та Ворона" - малювали комікси.