Тиждень "Безпеки на дорозі"

Дата: 22.05.2023 14:29

Життя людини - найвища цінність.

У Сілецькому ліцей пройшов тиждень "Безпеки на дорозі", протягом якого учні 4-х класів мали можливість якомога більше поглибити свої знання про правила дорожнього руху. Було організовано і проведено квест "Стань взірцевим пішоходом" та конкурс малюнків "Безпека на дорозі". Провели бесіду "Правила дорожнього руху знаєш - тож здоров'я зберігаєш".

Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила, дорожні знаки та їх значення . Ми й надалі працюватимемо над тим, щоб кожен маленький громадянин усвідомив, що найцінніше, що має людина - це життя, а знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах є запорукою не тільки власної безпеки, а й безпеки всіх учасників дорожнього руху!