Новорічна казка.

Дата: 20.12.2023 14:02

Зимачарівниця приносить нам не тільки сніг та морози, але й цілу низку прекрасних свят.

20 грудня у Сілецькому ліцеї відбулася справжня новорічна казка. Розпочали це яскраве дійство учні 2-А,Б класів.

Шкільна актова зала наповнилася веселим сміхом, посмішками, хорошим настроєм. Казкові герої, цікаві костюми, мелодійні пісні та море позитивувсе змішалося в новорічному святі.

Діти показали відмінну акторську майстерність і довели всім, що в нашому ліцеї велика кількість справжніх талантів.

Дякуємо класним керівникам Бабич Г.М., Балега М.М. та вчителю музичного мистецтва Семак Л.Ю., які підготували для нас новорічно-різдвяне диво.

Усі присутні мали можливість відчути справжній дух новорічного свята.

Особливо приємним сюрпризом для наших учнів були солодкі подарунки від постійного мецената нашого ліцею, голови Іршавської райспоживспілки Сергія Лупака.

Сподіваємось, що святковий настрій у дітей залишиться надовго.