Тиждень початкових класів

Дата: 05.11.2021 13:58

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкових класів в Сілецькому ЗЗСО І-ІІІ ст. з 18 по 22 жовтня 2021 р. Конкурси, ігри, змагання, розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав певне спрямування.
Навіть самі назви днів тижня говорять про широку палітру цікавих заходів, які відбулися у учнівських колективах. Їх режисерами-постановниками виступали класні керівники. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити тиждень початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.
- Виставка дитячих малюнків "Осіння пора у природі чарівна".
- Конкурс "Кращий писар", "Майстер з навички читання". Арт-майстерня "Найкращий осінній подарунок друзям".
- Віртуальна подорож по всіх куточках нашої держави під назвою "7 чудес світу". Музичний конкурс "Х - фактор".
- Інтелектуальні перерви (розгадування кросвордів, ребусів, загадок). Веб-квест "У пошуках казки".
- Святковий виступ "Осінній бал". Танцювальний флеш-моб.