Різдвяна коляда.

Дата: 21.12.2023 13:57

Переступивши поріг Сілецького ліцею, відразу потрапляєш у різдвяну казку. Не лише оздоблення створює святковий настрій (воно, безсумнівно, вражаюче), тут панує атмосфера загальної ейфорії та радості. Гамір, метушня, сміх… Бо велика шкільна родина колядує. Сьогодні, 21 грудня,

у нашому ліцеї діти, зберігаючи українські традиції, співали колядки, щедрівки, засівалки, урочисто вітали усіх зі святами.

Свій спів дарували нам учні старших класів, своїми дзвінкими голосочками прославляючи народження Ісуса Христа. Це було неймовірно! Звучали і добре знані нам тексти, і зовсім нові.

Це так по-домашньому, коли у ліцеї просто лунає коляда!

Складалося враження, що ледь вловимі різдвяні мелодії лунають у кожному куточку, бракувало хіба маленьких живих ангеликів під стелею. А, може, вони й були? Це було дивовижне відчуття!

Підготувала це дійство керівник гуртка "Мелодія" Семак Л.Ю. Ми завдчячуємо їй за душевно проведений день.

Дякуємо воїнам Збройних Сил України за можливість святкувати Різдво у шкільному колі.