Онлайн-урок із профорієнтації «Твоя суперпрофесія»

Дата: 17.12.2021 13:44

17 грудня 2021 р. учні 9-11 класів Сілецького ЗЗСО І-ІІІ ст. вже вдруге мали можливість долучитися до онлайн-уроку із профорієнтації « Твоя суперпрофесія», що проводився за ініціативи Благодійної організації «Фонд Ріната Ахметова».  Мета таких уроків -  допомога підліткам правильно обрати майбутню професію. У рамках сьогоднішнього уроку було презентовано три професії: сторітелер, ведучий/інтерв'юєр, фото/відео монтажер.  Серед запрошених спікерів та гостей – голкіпер Шахтаря та національної  збірної України Андрій Пятов, досвідчені й талановиті ведучі телеканалу Україна Олексій Суханов та Анна Панова, керівник департаменту виробництва ТОВ «Новинна група Україна» Борис Долина, а також експертка з профорієнтації Ганна Чатченко, зірки не тільки національного, але й світового масштабу.  Учні із захопленням та цікавістю слухали розповіді зіркових гостей, які розповідали про професії із власного досвіду. Діти повинні розуміти , що вибір професії — це велика відповідальність. Тому  важливо  вислухати людей, які досягли значного успіху у певній професії, а вже потім приймати рішення, від якого залежить все твоє подальше життя.