Про вибір проєктів підручників для 1-х класів.

Дата: 08.01.2024 13:21

Витяг

з протоколу № 2

засідання педагогічної ради Сілецького ліцею

від 08.12.2023 року

Голова зборів:   С.А.Зан, директор Сілецького ліцею

Секретар:           С.І.Глушко, практичний психолог

Присутні: 50 педагогічних працівників

Відсутні:       педагогічних працівників

1. Про вибір проєктів підручників для 1-х класів.

1. Слухали:

Балега М.М, заступника директора з навчально-виховної роботи в початкових класах,  яка повідомила, що вибір електронних версій підручників для 1 класу здійснювався відповідно до Інструктивно-методичних матеріалів для здійснення вибору навчальним закладом проєктів підручників для 1 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручників та оформлення результатів вибору.

Ознайомлення та вибір електронних версій підручників здійснювали учителі 1-4-х класів. Марина Михайлівна наголосила, що конкурсний відбір проєктів підручників для 1 класу закладів середньої освіти здійснюється з метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти новим поколінням підручників з навчальних предметів типових навчальних планів закладів загальної середньої освіти згідно з переліком, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21вересня 2021 року № 1001, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1483/37105 (зі змінами) “Про затвердження Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників”.

Виступили:

1. Керівник МО   вчителів початкових класів- Фущич Марина Юріївна, яка повідомила, що під час ознайомлення з фрагментами електронних версій підручників для учнів 1 класу, вчителями було зроблено вибір підручників (у порядку пріоритету авторів) для замовлення закладом освіти.

Ухвалили:

1. Схвалити перелік підручників для учнів 1класу, обраних учителями навчального закладу, за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручника у порядку пріоритету авторів:

1. «Математика» навчальний посібник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 3-х частинах).

Листопад Н. П. (як основний) – 50 примірників

Автори:

Богданович М. В., Назаренко А. А.

Автори:

Скворцова С.О., Онопрієнко О.В.

Автори:

Бевз В.Г., Васильєва Д.В.

Будна Н.О., Беденко М.В.,

Козак М.В.,Корчевська О.П.

2. «Українська мова. Буквар» навчальний посібник для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

Пономарьова К. І. (у 6-и частинах) (як основний) – 50 примірників

Автори:

Захарійчук М.Д.(у 6-и частинах)

Автори:

Кравцова Н., Придаток О.(у 4-и частинах)

Автори:

Вашуленко М.С., Вашуленко О.В.,Прищепа О.Ю.(у 6-и частинах)

Автори:

Богданець-Білоскаленко Н.І., Шумейко Ю.М.,Клименко Л.В.(у 6-и частинах)

Автори:

Іщенко О.Л.,Логачевська С.П.(у 6-и частинах)

Голова зборів                   С.А.Зан, директор Сілецького ліцею