Підсумки року. Нагородження грамотами.

Дата: 02.06.2023 13:00

Знайомтесь! Кращі учні Сілецького ліцею !!!

Протягом навчального року проходить багато різноманітних олімпіад та конкурсів, активними учасниками яких є учні Сілецького ліцею.

У цей святковий день урочисто на лінійці було нагороджено переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів та спортивних змагань. А кращих учнів, які зайняли по 2 і більше призові місця, від імені голови Кам'янської ТГ було нагороджено грошовими сертифікатами.

Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії та успіхів у навчанні. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень!

Також вітаємо вчителів, які підготували переможців та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю!