"Згадаймо, як це було..." Привітання класного керівника 11-А класу.

Дата: 06.06.2022 12:54

"Згадаймо, як це було..." Привітання класного керівника 11-А класу. (відео)

Любі мої випускники! Любий 11-А! Цьогоріч навчальний рік закінчуємо, на жаль, без урочистостей. Останній шкільний дзвоник обпалений війною і  вмитий сльозами горя...
 Але ми віримо у нашу перемогу. Віримо, що будемо щасливими під українським мирним небом
А сьогодні - СПОГАДИ...
 Любі діти, як швидко стали ви дорослими. Як одна мить пролетіли наші шкільні роки. Ви для мене  по-особливому рідні, дорогі. Я дякую вам за емоції, переживання і хвилювання, за радість,яку ви дарували мені кожен день, за подаровані прекрасні миті та яскраві спогади. Ви доповнювали навчання позитивом, щирістю і добротою. Моїй любові до вас немає меж. Ви класні, енергійні, веселі, креативні,а які ж балакучі і непередбачувані. Сумуватиму за вами, та завжди чекатиму в гості!!! Ідіть впевнено до своєї мети. Сміливо ступайте на стежину нового життя.Взявши із собою удачу, наполеглевий характер, поради близьких людей і відмінний настрій. Я впевнена у ваших перемогах та зростаннях, бо ви – кращі з кращих.