Чорнобиль…Минуло 37 років.

Дата: 26.04.2023 12:53

Чорнобиль…Минуло 37 років (відео).

Чорнобиль…Минуло 37 років. Тепер це слово знає весь світ.

Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль. Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини.

У Сілецькому ліцеї проходили заходи до Дня пам`яті трагедії на Чорнобильській АЕС. У холі на ІІ поверсі організовано виставку стіннівок, приурочених катастрофі.  Класні керівники провели  виховні години, на яких учні ще раз перегорнули гіркі сторінки історії нашої країни. Для учнів 5-8 класів було проведено вікторину «Чорнобиль – наш біль». Учні  ліцею  декламували вірші. Діти вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя, рятуючи український народ від радіаційної небезпеки.

Низький уклін ліквідаторам, які  37 років тому рятували світ від наслідків Чорнбильської трагедії.

Тисячі синів та доньок України пішли тоді на боротьбу із невідомою стихією. Багатьох з них ми вже, на жаль, втратили.

Сьогодні ж українці знову стали на заваді ядерній катастрофі.

З початком вторгнення російські окупанти захопили ЧАЕС, поставивши у небезпеку увесь світ.

Низький уклін усім українцям, які сьогодні продовжують захищати нас від повторення лиха світового масштабу.