Військово-польові збори.

Дата: 05.05.2023 12:47

Військово-патріотичне виховання – пріоритетна складова патріотичного виховання молоді, зорієнтоване на формування в учнів готовності до захисту та територіальної цілісності України. З цією метою 3 травня по 5 травня 2023 року року згідно плану відбулись тренувальні навчально-польові заняття (збори) учнів 11-х класів Сілецького ліцею. Протягом трьох днів хлопці та дівчата на практиці закріпили свої знання та вміння з предмета «Захист України».

Навчально-польові збори відбувалися під контролем вчителів предмету «Захист України» Марко Т.І. та Сухан І.І..

Ці заходи проводилися для належного забезпечення початкової загальновійськової підготовки, вдосконалення знань, умінь і навичок учнів з предмета «Захист України», визначення рівня їхньої готовності до строкової військової служби в Збройних силах та інших військових формуваннях.

Робимо свій вклад в зміцнення обороноздатності країни! СЛАВА УКРАЇНІ!