Останній дзвоник 2022!

Дата: 06.06.2022 12:39

Останній дзвоник 2022! (відео)

Дорога шкільна родино!
Щиро вітаємо усіх зі святом Останнього дзвоника - святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про закінчення  навчального року та початок літніх канікул. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. А для наших випускників сьогодні - особливий і пам'ятний день, адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя. Колись веселий дзвоник вас зустрічав на порозі у перший клас, а сьогодні він лунає на знак прощання зі школою. Прощальні хвилини завжди наповнені яскравими спогадами і щемливим ??сумом від того, що йде в минуле щось важливе, дороге, рідне. Ще вчора вас називали "діти - наше майбутнє". А від сьогодні  вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід власними силами і здібностями, будувати щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов'язане з майбутнім нашої держави. Головне - будьте чесними і добрими людьми! Бажаємо вам знайти власну життєву стежку, стати гідними громадянами нашої держави.  Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, оптимізму й невичерпної енергії та мирного неба над головою! В добру путь! З повагою адміністрація закладу!