Клас безпеки.

Дата: 22.12.2023 12:13

На базі Сілецького ліцею створено «Клас безпеки».

На сьогодні такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже знання з безпеки підростаючого покоління — запорука успішного та безпечного майбутнього країни. Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах.

З часу повномасштабного вторгнення російських військ в Україну все частіше лунають повітряні тривоги, летять ракети, гинуть люди. І саме зараз ми зіштовхнулися з необізнаністю наших дітей і дорослих, які не завжди орієнтуються, як діяти в надзвичайних ситуаціях, куди бігти, кому телефонувати і до кого звертатися. Чимало необхідної інформації поширюється в ЗМІ, у соцмережах. Але інша справа, коли людина бачить усе це наочно, коли на практиці, наприклад, спробує надати першу домедичну допомогу собі та іншим. Тому відкриття «Класу безпеки» – це своєрідна вимога часу.

Безпека та захист завжди є актуальними. А безпека та захист дітей – перш за все.