1 червня - Міжнародний день захисту дітей.

Дата: 01.06.2022 11:49

1 червня - Міжнародний день захисту дітей. (відео)

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.
Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.
Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини.
До Дня захисту дітей учні Сілецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів із задоволенням підготували яскраві малюнки, наповнені радістю та позитивом.
Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.