День Святого Миколая.

Дата: 19.12.2021 11:33

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят, на яке чекає уся дітвора. Адже вони знають,що за слухняність, старанність, працьовитість Святий  Миколай принесе їм багато подарунків.

Цікаво та весело 17 грудня пройшло свято Миколая у Сілецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Учні 4-х  класів разом із класними керівниками, Балега М. М. та Бабич Г. М., підготували чудове свято "Іде світом Святий Миколай". Діти декламували вірші, кружляли у танку, в залі лунали веселі пісні. За це в нагороду від Святого Миколая отримали подарунки, від яких на обличчях школярів з'явилася щаслива усмішка, непідробна дитяча радість.  Святий Миколай побажав усім гарного настрою, учням веселих свят та незабутніх зимових канікул.

За сприяння старости с. Сільце Оксани Андріївни Глушко та спонсорської підтримки голови Іршавської райспоживспілки Сергія Андрійовича  Лупака, усі учні 1-4 класів отримали подарунки.