Мукачево

Дата: 25.10.2023 10:50

Мукачево – старовинне місто на берегах річки Латориці. До нині не вивчене точне походження назви. Одні стверджують, що причина у старому млині, який свого часу тут перетворював зерно на муку.

Інші переконані – усе через муки, з якими подорожуючі та місцеві мешканці долали перевали, аби дістатися до міста.

Сьогодні потрапити до Мукачева легко. Ще легше закохатися в нього з першої історичної пам’ятки. У місті гарно збереглися:

палац Ракоці, більш відоми як «білий дім» Закарпаття;

дерев’яна церква Зіслання Святого Духа;

храм Святого Мартіна з унікальним органом авторства Отто Рігера з Будапешту;

греко-католицький собор IX ст.;

драматичний театр.

Цікавою для всіх є Міська ратуша у вражаючому неоготичному стилі. Вона вважається однією з найкрасивіших у Європі.

Чудовий відпочинок ми з учнями вирішили влаштувати після уроків .Поїхали в осінній день у Мукачево,чудові враження від екскурсії залишилися у всіх учнів.

Не обійшлось і без кіно.Відвідали кінотеатр «Scala”,де діткам завжди цікаво дивитись фільми .

Дякуємо всім хто підтримав нашу ініціативу ,особливо батькам за підтримку і довіру .Спасибі нашим захисникам за можливість навчатися ,і не втрачати надію на перемогу .