День Волонтера.

Дата: 05.12.2023 09:42

З перших днів війни у Сілецькому ліцеї налагоджено волонтерську роботу, до якої залучені вчителі, учні та батьки.

За підтримки батьків, учителів та учнів у ліцеї було проведено багато різних акцій, благодійні ярмарки на допомогу ЗСУ.

Зібрані кошти було витрачено:

- на купівлю двох позашляховиків для випускників ліцею, котрі зараз служать у ЗСУ,

- закуплено продукти швидкого приготування, солодощі, засоби особистої гігієни, теплі шкарпетки, автомобільний ремонтний комплект ( домкрат, компресор, стартові проводи, трос, шиномонтажний ключ),

- кошти, які зібрали учні під час осінньої благодійної ярмарки на підтримку ЗСУ, та профспілкові кошти усього колективу було об'єднано ( 70 тис. грн.) Саме за ці кошти було придбано дрон"МАVIC 3". Його вручили волонтеру, голові громадської організації "Сохташ" Андрішку Василю Васильовичу , ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ - ​ учителямита учнями ліцею було виготовлено 150 окопних свічок, які були відправлені до наших захисників.

Учні ліцею із великиим бажанням складали посилки. Листи та малюнки - це вже традиційне доповнення наших пакунків.

Відправиляли посилки захисникам з нашого села, які тепер перебувають на передовій.

Це вже стало доброю традицією допомагати нашим захисникам. Бути волонтером - легко! Спробуйте!

Разом ми є надійним тилом нашої країни.

За волонтерську допомогу Сілецький ліцей від наших бійців Закарпатської 128 гірської-штурмової бригади отримав щиру подяку та статтю в газеті Новини Закарраття за 21.10. 2023р.

Тільки РАЗОМ ми дійдемо до ПЕРЕМОГИ!